OSP Dziwiszów Ochotnicza Straż Pożarna Dziwiszów


Nasza jednostka znajduje się w gminie Jeżów Sudecki, powiat jeleniogórski, woj. dolnośląskie. Nasze umiejętności , szkolenia i sprzęt jaki posiadamy dają nam możliwość wyjazdów do pożarów, wypadków komunikacyjnych oraz innych miejscowych zagrożeń. Pomagamy również zabezpieczać różne imprezy na terenie gminy jak i poza nią. Startujemy również w zawodach sportowo pożarniczych na szczeblu gminnym i powiatowym osiągając dobre wyniki.

Jesteśmy jednostką typu S-2, posiadającą na wyposażeniu samochód ratowniczo - gaśniczy marki Star 244 oraz najnowszy nabytek: Volvo FL 280.

Niewątpliwie ważnym aspektem przemawiającym za zakupem samochodu była droga wojewódzka nr 365. Na której dochodzi do wielu zdarzeń drogowych. Nowy pojazd ratowniczy jest wykorzystywany w celach wspierania działań Państwowej Straży Pożarnej na tym terenie.

 

PRZEKAŻ NAM SWÓJ 1% PODATKU.

W każdej akcji dajemy z siebie 100% - z Twojej strony wystarczy tylko 1% podatku. Kwota uzbierana z tego przedsięwzięcia posłuży nam do zakupu dodatkowego sprzętu, który pomoże nam lepiej prowadzić działania ratowcznio - gaśnicze, w których bierzemy czynny udział.

TO NIC TRUDNEGO! Wypełniając PIT wpisz Nr KRS 0000164472 OSP Dziwiszów. Ty nic nie stracisz, a my możemy zyskać wiele.

Przypominamy również, że można wykonać przelew dla naszej jednostki, w tytule przelewu wpisując "Darowizna na rzecz ratownictwa i ochrony ludności."
Natomiast dane do przelewu elektronicznego są następujące:

OSP Dziwiszów
Dziwiszów 43a, 58-506 Jelenia Góra
Nr rachunku: 14 2030 0045 1110 0000 0415 4460

Najcześciej czytane na naszej stronie